Volná pracovní místa

Nabídka volných pracovních pozic – aktualizováno 2.6.2020

Přijmeme pracovníky na pozici pracovníka sociálních služeb – přímá obslužná péče.

Nástup dohodou

Osobnostní předpoklady pro práci v sociálních službách. Schopnost vykonávat péči spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoci při osobní hygieně a oblékaní, manipulaci s pomůckami, prádlem, udržování čistoty, podpora soběstačnosti.

Hlavní pracovní poměr v nepřetržitém provozu – 12-ti hodinové směny /včetně víkendů, svátků/ denní 6.30 – 18.30, noční 18.30 – 6.30

Vzdělání základní, vyučení, vhodné i pro absolventy.

Požadavky: Osobnostní předpoklady pro práci v sociálních službách.

Nutné očkování proti žloutence typu B – hradí pojišťovna a realizace probíhá při vstupní prohlídce u našeho smluvního lékaře.

Odměňování dle platových tabulek podle zákona č. 108/2006 Sb . pro pracovníky v sociálních službách ve 4. platové třídě dle odpracovaných let + příplatek za práci o víkendu, svátcích, v noci a dodatková dovolená.

Zájemci nechť zasílají životopis společně s motivačním dopisem na  adresu: trubakova@dcahodkovice.cz

Případné dotazy na tel.čísle 606 080 464

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti Domov a Centrum aktivity, p.o. ič 71220097, se sídlem Liberecká 451, Hodkovice nad Mohelkou, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše organizace zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance na pozici pracovník v sociálních službách. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze stany naší organizace před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, vzdělání a dosavadní pracní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické sobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší organizace, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší organizace námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů.


Nepřihlášený